Pracowna Coachingu

Aktualności

Warsztaty - Znajdź w sobie moc

Intencją warsztatów jest poprawa samopoczucia psychicznego i fizycznego oraz podniesienie nastroju na poziom akceptacji, miłości i radości poprzez przekroczenie poziomu ego. Nauczysz się uwalniać wszelkie negatywne myśli i przekonania, które działają niekorzystnie na Twoje życie. Odkryjesz, co jest Twoim prawdziwym powołaniem, misją życiową, w jaki sposób możesz najlepiej służyć innym ludziom poprzez robienie tego, co kochasz. Często w naszym życiu robimy rzeczy, których nie lubimy, które nie są naszą pasją, z rozsądku, bo nie widzimy innych, lepszych możliwości,czujemy się zmęczeni i wypaleni zawodowo. Kiedy uwolnisz lęk i apatię, posłuchasz siebie odkryjesz, jak wiele cennych rzeczy możesz ofiarować światu. Zaczniesz działać z pasją, bez żadnych ograniczeń. To wszystko jest w Twojej głowie i to od Ciebie zależy, czy ruszysz z miejsca z odwagą i radością.

Często warsztaty poświęcone są konkretnemu tematowi np. wychowanie dzieci, relacje z mężem, brak dostatku, wypalenie zawodowe, moja misja życiowa - w zależności od zapotrzebowania grupy. Zajęcia prowadzone są metodą coachingową – wzmacniającą uczestników i ich mocne strony.

Przyjdź na warsztaty grupowe

Koszt zajęć 30 zł

 

Zajęcia prowadzi:

Aleksandra Warsztocka – dyplomowana trenerka i coach. Absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych Stop oraz Akademii Coachów Trop. Od 10 lat prowadzi warsztaty dla biznesu z zakresu komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, sprzedażowe, z obsługi klienta, relaksacyjne, uwalniania negatywnych uczuć. Prowadzi także warsztaty antydyskryminacyjne metodą dramy.

Tel. 500-046-816

e-mail: aleksandra@warsztocka.com

Akademia Szczęśliwego Dziecka

files/news/akademia_szczesliwego_dziecka.jpg